Cykloklub Turzovka v spolupráci s mestom Turzovka usporadúva Spomienkovú jazdu (za všetkých, ktorí mali radi cyklistika) už 28. augusta 2022.

PROPOZÍCIE:

  • Organizátor akcie: Cykloklub Turzovka
  • Kontaktná osoba: František Papík, 0915 817 479, Štefan Letavay, 0905 358 252
  • Štartovné: bez štartovného
  • Prezentácia: V deň uskutočnenia akcie v mieste štartu od 12:00 do 13:00 hod! Každý účastník mladší ako 15 rokov bude zapísaný len v sprievode osoby staršej ako 18 rokov.

TRASA:

  • Vedenie trasy: Turzovka SINTEX – Turzovka Predmier – Klokočov OÚ (obrátka skrátenej trasy) – Klokočov Hlavice – Olešná – Staškov železničný prejazd – Podvysoká – Turzovka – kruhový objazd – Turzovka – Areál športu v Závodí.
  • Dĺžka trasy: 26 km celý okruh / 13 km (obrátka v Klokočove, OÚ)

K účasti pozýva Cykloklub Turzovka všetkých priaznivcov cyklistiky, rodičov s deťmi, mládež aj seniorov. Individuálny štart sa uskutoční od 12:00 do 13:00 hod. pred areálom SINTEX v Turzovke, ďalej budeme pokračovať po spomínanej trase, každý podľa svojich možností. Predpokladaný dojazd posledného účastníka je cca o 14:30 hod.

Po dojazde do cieľa dostane každý účastník lístky na občerstvenie a tombolový lístok. O 15:00 prebehne losovanie cien tomboly.

Zdroj: FB CK Turzovka

Viac o akcii sa dozviete TU alebo TU.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.