Slovenský cykloklub nadviazal spoluprácu so spoločnosťou Kompava, ktorá je na Slovensku známa najmä vďaka výrobe a predaju výživových doplnkov vlastnej značky.

Kompava si svoje podnikanie zakladá na zdraví a svojimi produktami sa snaží podporovať zdravý životný štýl, viesť ľudí k prevencii ako si chrániť zdravie, predchádzať ochoreniam, ale aj pomáhať zvyšovať výkonnosť športovcov, či efektívne regulovať telesnú hmotnosť.

Zdroj: kompava.sk

Spoločnosť svoje portfólio produktov rozšírilo o diagnostické centrum Metflex, do ktorého sme sami mali možnosť nazrieť.

Načo slúži centrum Metflex?

Toto diagnostické centrum je určené pre športovcov, aktívnych ľudí ale i ľudí, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl. Rovnako je aj pre tých, ktorí chcú zmeniť svoj doterajší spôsob života a chcú upraviť svoju hmotnosť, začať cvičiť alebo sa začať zdravo stravovať.

Centrum Metflex je vybavené najmodernejšími diagnostickými prístrojmi, ktorých cieľom je poskytnúť klientovi čo najpresnejšie dáta. Na základe výsledkov meraní následne odborní pracovnici poskytnú klientovi poradenstvo v oblasti zdravej výživy a zároveň mu tak vedia aj nastaviť tréningový a nutričný plán na mieru.

Diagnostikou tela, či samotnej výkonnosti sa vie predchádzať preťaženiu organizmu a vieme si tak stanoviť svoje limity, aby sme si neublížil.

Aké služby Metflex poskytuje?

Pre cyklistov za najzaujímavejšie a najvýznamnejšie považujeme:

  • spiroergometria – hodnotenie výkonnosti, metabolickej flexibility a efektivity
  • analýza tela – diagnostika zloženia tela pomocou prístroja InBody 370S

Ďalšie služby, ktoré centrum ponúka je meranie stavu ciev a odolnosť voči stresu, diagnostiku vnútorného prostredia organizmu prostredníctvom živej kvapky krvi, diagnostiku pleti, poradenstvo v oblasti zdravia a výživových doplnkov, vytvorenie tréningového a nutričného plánu.

Centrum Metflex sa nachádza v Novom Meste nad Váhom, na Piešťanskej 1202/44, kde  všetky diagnostiky spolu s výživovými doplnkami nájdu záujemcovia na jednom mieste a bude im k dispozícií kvalitný vyškolený personál.

Viac informácií o diagnostickom centre sa dozviete priamo na tomto odkaze.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.