Nedávno sme vás informovali o našich zámeroch v roku 2021 v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom. Vďaka podpore VÚC Bratislava sme v tomto roku obnovili viac ako 230 kilometrov maľovaného značenia a cykloturistické značenie na 12-stich trasách v regióne.

Poškodené prvky cykloturistického značenia sme vymenili za nové

Rovnako sme vás informovali o zničenom cykloturistickom značení na území pohoria Malé Karpaty. Na viacerých cyklosmerovníkoch vandali poškodili cykloturistické tabuľky a smerovky čiernym sprejom. Rovnako zastriekali i maľované značenie na stromoch.

V tomto roku bolo našou snahou tieto poškodené prvky vymeniť za nové, čo sme dosiahli v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom. Cykloturisti sa môžu tešiť obnoveným úsekom a novému značeniu.

Stav pred a po obnove prvkov cykloturistického značenia

Prikladáme i krátky fotoreport z rekognoskácie územia a následnej realizácie obnovy prvkom cykloturistickej orientácie.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.