Farba: zelená
Evidenčné číslo: 5202
Dĺžka (km): 8,4 km
Prevýšenie: 67/83 m (pozor uvádza sa smere popisu trasy)
Náročnosť / Určenie: REKREA (ľahké) - MTB TRASY
Povrch: asfalt, spevnená cesta

Charakteristika: Miestna cykloturistická trasa, ktorá spája Skalicu s obcou Kátov a prepája množstvo cykloturistických trás.

Popis: Trasa začína v Skalici na križovatke viacerých cykloturistických trás pri hoteli Sv. Ľudmila (N5201 – Skalická vínna cesta, 2206 – Okruh vinohradmi, 8226 – Vinohrady – Záhorská cyklomagistrála).

Trasa prechádza skalickými vinohradmi, kde je možné navštíviť mnohé pivnice či vinárstva a ochutnať viaceré vína. Pomedzi vinohrady trasa prichádza až do lokality Priepastný mlyn, kde odbáča doprava a miernym klesaním pokračuje do obce Vrádište. Za obcou Vrádište trasa vedie po asfaltovej ceste do obce Kátov, kde končí na križovatke s červenou magistrálou číslo 024A.
https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.