Farba: žltá
Evidenčné číslo: 8210
Dĺžka (km): 5,8 km
Prevýšenie: 160/0 m (pozor uvádza sa smere popisu trasy)
Náročnosť / Určenie: REKREA (ľahké) - MTB TRASY
Povrch: asfalt, lesná cesta

Charakteristika: Krátka nástupná cykloturistická trasa, ktorá spája podhorie Malých Karpát so Štefánikovu cyklomagistrálou a vzácnym Lančárskym kostolíkom. ale pekná trasa, ktorá stúpa ponad Smolenický zámok a vedie peknou cestou pod masívom Zárub.

Popis: Trasa začína na križovatke s Malokarpatskou cyklomagistrálou. Od križovatky vedie po asfaltovej ceste do obce Kočín – Lančár, časti Lančár a prechádza popod unikátny kostolík sv. Michala, kde je možné z trasy odbočiť. Trasa za obcou pokračuje lesnou cestou okrajom pekných karpatských lúk, aby následne vošla do lesa. Po krátkom stúpaní končí v lokalite Malá Klenová na križovatke so Štefánikovou cyklomagistrálou.
https://www.biker.sk/ https://www.chemolak.sk/ https://www.garmin.sk/ https://www.focus-bikes.com/sl_en/Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.